Dolní Kounice
Trboušanská 814

O NÁS

PROJEKTY Sedláková s.r.o.

Image

O nás

Náš tým spolupracovníků vám zabezpečí vypracování kompletní projektové dokumentace pro vámi požadovanou stavbu, zajistí projednání s úřady včetně vyřízení územního rozhodnutí, ohlášení stavby či stavebního povolení, výkonu autorského dozoru, průkaz energetické náročnosti budov, navíc jsme schopni v návaznosti na naše partnery zajistit zpracování žádosti o úvěr, vyřízení úvěru, vklad majetkového práva do katastru nemovitostí apod….
Naší hlavní doménou je bytová výstavba a s ní související problematika. Nejčastěji prováděnou dokumentací jsou projekty rodinných domů, kdy se snažíme vytvořit příjemné a pohodlné bydlení odpovídající současným trendům s respektováním finančních možností investora. Vždy se také snažíme vložit do návrhu atraktivní myšlenku a vytvořit tak zajímavé bydlení v interiéru i exteriéru. Naší filozofií je Vaše spokojené bydlení. Naší doménou je projektování nových staveb, nicméně se stejnou samozřejmostí provádíme rekonstrukce, přístavby, nástavby i modernizace stávajících objektů.

PENB, Zelená úsporám

Zajímá vás aktuální problematika PRŮKAZU ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOV (PENB) ?
Vypracujeme ho pro vás rychle a  za přijatelných finančních podmínek.
V souvislosti se schválenou změnou zákona  č.406/2000 Sb., o hospodaření energií, nabízíme REALITNÍM KANCELÁŘÍM  exkluzivní nabídku - množstevní slevy a rychlé zpracování průkazu energetické náročnosti pro prodej nebo pronájem budov.
Zajímá vás aktuální problematika získání dotací v rámci programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM ? Jsme opět připraveni vám pomoci při vypracování projektů , odborných posudků i vyřízení dotací.

Provádíme také tržní oceňování nemovitostí pro účely prodeje či pro potřeby bankovního úvěru.

Image
Rekonstrukce bytového domu v Ořechově
Rodinný dům Brno - Slatina
Rekonstrukce zámku Dolní Kounice

Kontakt

mobil: +420 608 876 028
mobil: +420 733 184 748
email: [email protected]

ADRESA

PROJEKTY Sedláková s.r.o.
Trboušanská 814
664 64 Dolní Kounice